MENU

UMBRELLA ŞEMSİYE

Şemsiyeler, birçok fotoğrafçının demirbaş listesinde ön sıraları kaplar ve bunun geçerli nedenleri vardır. Şemsiyeler ekonomik bir seçenek. Bununla birlikte çalışması, taşıması çok kolay. Fakat Profoto şemsiyeler ortalama ya da sıradan değildir. Farklı etkilere yol açan 18 benzersiz versiyon arasından seçim yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli kumaşların kullanıldığı ve yüzey işlemi metalik öğelerle gerçekleştirilen Profoto şemsiyeler, size bugün ve gelecekte üstün bir ışık ve yüksek performans sunar.

Deep Umbrella Derin Şemsiye

Daha derin şekilli bir şemsiye, ışık yayılmını daha iyi kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca şemsiye milini, flaş üzerindeki yuvasında kolayca ileri-geri hareket ettirerek ışığı odaklama ve şekillendirmenize olanak tanır. Profoto; white/beyaz, silver/gümüş ve translucent/yarı saydam özellikte dört boyut ve üç kumaştan üretilen on iki farklı derin şemsiye sunar.

Yarı saydam şemsiyeler ışığı süzer, difüze eder. Beyaz ve gümüş renkli muadillerinden daha yumuşak bir ışık oluşturur. Çapı 85 cm/33 inç.

Gümüş versiyon, beyaz ve yarı saydam olanlardan daha yüksek çıktıyla daha canlı, kontrastlı bir ışık oluşturur. Çapı 85 cm/33 inç.

Umbrella Deep Translucent S Derin Difüze Şemsiye S

Beyaz versiyon ise yarı saydam şemsiyenin güzel yumuşaklığı ile gümüş versiyonun keskinliğini birleştirir. Çapı 85 cm/33 inç.

Ürünü Gör

Ürünü Gör

Umbrella Deep White S

Derin Beyaz Şemsiye S

Ürünü Gör

Umbrella Deep Silver S

Derin Gümüş Şemsiye S

Yarı saydam şemsiyeler ışığı süzer, difüze eder. Beyaz ve gümüş renkli muadillerinden daha yumuşak bir ışık oluşturur. Çapı 105 cm/41 inç.

Gümüş versiyon, beyaz ve yarı saydam olanlardan daha yüksek çıktıyla daha canlı, kontrastlı bir ışık oluşturur. Çapı 105 cm/41 inç.

Umbrella Deep Translucent M Derin Difüze Şemsiye M

Beyaz versiyon ise yarı saydam şemsiyenin güzel yumuşaklığı ile gümüş versiyonun keskinliğini birleştirir. Çapı 105 cm/41 inç.

Ürünü Gör

Ürünü Gör

Umbrella Deep White M

Derin Beyaz Şemsiye M

Ürünü Gör

Umbrella Deep Silver M

Derin Gümüş Şemsiye M

Yarı saydam şemsiyeler ışığı süzer, difüze eder. Beyaz ve gümüş renkli muadillerinden daha yumuşak bir ışık oluşturur. Çapı 130 cm/51 inç.

Gümüş versiyon, beyaz ve yarı saydam olanlardan daha yüksek çıktıyla daha canlı, kontrastlı bir ışık oluşturur. Çapı 130 cm/51 inç.

Umbrella Deep Translucent L Derin Difüze Şemsiye L

Beyaz versiyon ise yarı saydam şemsiyenin güzel yumuşaklığı ile gümüş versiyonun keskinliğini birleştirir. Çapı 130 cm/51 inç.

Ürünü Gör

Ürünü Gör

Umbrella Deep White L

Derin Beyaz Şemsiye L

Ürünü Gör

Umbrella Deep Silver L

Derin Gümüş Şemsiye L

Yarı saydam şemsiyeler ışığı süzer, difüze eder. Beyaz ve gümüş renkli muadillerinden daha yumuşak bir ışık oluşturur. Çapı 165 cm/65 inç.

Gümüş versiyon, beyaz ve yarı saydam olanlardan daha yüksek çıktıyla daha canlı, kontrastlı bir ışık oluşturur. Çapı 165 cm/65 inç.

Umbrella Deep Translucent XL Derin Difüze Şemsiye XL

Beyaz versiyon ise yarı saydam şemsiyenin güzel yumuşaklığı ile gümüş versiyonun keskinliğini birleştirir. Çapı 165 cm/65 inç.

Ürünü Gör

Ürünü Gör

Umbrella Deep White XL

Derin Beyaz Şemsiye XL

Ürünü Gör

Umbrella Deep Silver XL

Derin Gümüş Şemsiye XL

Şemsiye Aksesuarları

Şemsiyelerin yaygın ve kullanışlı oldukları gerçeği, çok yönlü ya da ilginç ve yaratıcı ışık efektleri oluşturma yeteneği olmadığı anlamına gelmez. Aksine, Profoto'nun kullanışlı şemsiye aksesuarlarıyla çok yönlülüklerini geliştirebilirsiniz.

Ürünü Gör

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat