MENU

SOFTBOX

Softbox, ışık şekillendirme amacıyla kullanılan en popüler araçlardan biridir. Karışık olmayan yapıları nedeniyle, ilk bakışta, tüm softbox'ların aynı olduğunu düşüncesine kapılabilirsiniz. Ancak deneyimli bir fotoğrafçı, size "softbox ile softbox" arasındaki büyük farkı açıklayacaktır.

RFi Softbox & Speedring Modelleri

Profoto RFi softbox modelleri her boyut ve şekildedir. Daha derin bir şekil, içe doğru girintili ön bölüm, çift katmanlı difüzörler ve yüksek yansıtıcılıkta gümüş iç yüzeye sahip RFi Softbox'lar fotoğrafçıya tam kontrol olanağı sunar. İsteğe bağlı speedring adaptörler, onları yirminin üzerinde farklı flaş markasıyla uyumlu hale getirir. Diğer deyişle, birçok farklı üreticinin flaşına sahip olsanız bile, yalnızca Profoto softbox'lara ihtiyacınız vardır!

Ürünü Gör

Profoto RFi Softbox Aksesuarları

RFi softbox'lar, diğer Profoto Light Shaping Tool ürünleri kadar çok yönlülük gösteren tasarıma sahip. Ailenin bir parçası olarak, isteğe bağlı aksesuarlardan oluşan geniş bir yelpazeyle seçim fırsatları sunar. Bu, seçtiğiniz aksesuara bağlı olarak ışığı yönlendirme, yayılımını daraltma veya ışığı daha da yayma konusundaki yaratıcı olanakları ifade eder.

Ürünü Gör

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat