MENU

MKCOMPACTACN-WH

Manfrotto Compact Action Alüminyum Tripod +

Hibrid Başlık

155 cm

133 cm

44 cm

45 cm

1,2 kg

1,5 kg

• Ergonomik tutamaçlı joystick başlık

• Basit kurulum için dairesel quick release sistemi

• Çabucak Foto-Video geçişi sağlayan mode seçici

• Taşıma kolaylığı yaratan iç destekli çanta

• Üç farklı renk kombinasyonu

Manfrotto Compact Action beyaz renk tripod, giriş seviyesi DSLR kit sahipleri için en iyi seçim. Ergonomik joystick başlık ve tekerlek biçimli kilit mekanizması sezgisel ve kullanımı kolay. Rahat tutuşu, az çaba ile pürüzsüz filmler ve müthiş görüntüleri yakalamanızı sağlar. Yenilikçi dairesel quick release (hızlı tak-çıkar) plate, elle fotoğraf makinesinin tripod yuvasına vidalanabilir. Şekli sayesinde kamera yönelimi bir daha asla sorun olmayacak. Elceğin hemen bitimindeki mandalı kontrol yeterlidir.

 

Başlığın yanındaki Düzenleme Kadranı yuvarlak hızlı tak-çıkar plate ile her makineyi tripoda kusursuz yerleştirme sağlar. Böylece stabilitesini artırmanıza olanak tanır. En önemlisi, mode seçici her koşulda özgürlüğe izin verir. İstediğiniz moda geçmek yalnızca saniye sürer ve daima harika fotoğraflar, pürüzsüz filmler elde edersiniz. Daha fazla bilgi için lütfen ürün kullanım kılavuzunu inceleyin.

 

Manfrotto Compact Action, standart lensli giriş seviyesi DSLR ve 1.5 kg'a kadar diğer tüm cihazlar ile mükemmel uyumlu. Lütfen, giriş üstü ve profesyonel ekipmanların çoğunun bu gereksinimleri aştığını değerlendirin.

Tripod yuvası merkezde olmayan kompakt bir cihaza sahipseniz, lütfen bazı sınırlamaların bulunduğunu unutmayın. Tripod vidası kameranın yanına ne kadar yakın olabilir? Bildirilen performansı garanti etmek için vidası, cihazınızın yan kenarından minimum 13 mm mesafede olmalıdır.

 

Sony Nex 5R / 5T'ye sahipseniz, tripod yuvası çevresinde küçük bir yüzey olduğunu fark etmişsinizdir. Her Compact Action kutusunda, bu makinelerin alt yüzeyini genişleten ve tripod üzerindeki sağlam duruşunu artıran özel bir adaptör bulacaksınız.

 

Manfrotto Compact Action tripodun orijinal beyaz rengini korumak ve temizlemek için standart bir beyaz kalem silgisiyle temizlemenizi öneririz. Özel ürünler veya su üst katmana zarar verebilir.

Manfrotto Compact Action Alüminyum, Siyah Tripod, + Hibrid Başlık

 

MKCOMPACTACN-BK

Ürünü İncele

Manfrotto Compact Action Alüminyum, Beyaz Tripod, + Hibrid Başlık

 

MKCOMPACTACN-WH

Ürünü İncele

Manfrotto Compact Advanced Alüminyum, Siyah Tripod + 3 Kollu Başlık

 

MKCOMPACTADV-BK

Ürünü İncele

Manfrotto Compact Advanced Alüminyum, Beyaz Tripod + 3 Kollu Başlık

 

MKCOMPACTADV-WH

Ürünü İncele

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat