[code language=”css”] [/code]

MENU

LED

LL1300-BI

Manfrotto LED Işık LYKOS Bicolour

• Parlak, taşınabilir LED ışık kaynağı, değiştirilebilir renk sıcaklığı

• Ekstra verimlilik sağlayan surface mounted teknolojisi

• Işık gücü ve renk sıcaklığını kolaylıkla değiştirin

• Mükemmel renk doğruluğu, % 93 CRI *

• Ergonomik tutamacıyla tek elle kullanım

Güçlü, taşınabilir ve taşıması kolay. Kompakt ama güçlü Manfrotto LYKOS Bicolour LED ışık kaynağı, yenilikçi teknolojileri sayesinde müthiş bir aydınlatma çözümü. Renk sıcaklığı 3000-5600K arasında değiştirilebilir. Tüm aydınlatma ihtiyaçlarınızı etkili yanıtlayan zekice ürün, çantanıza sığacak boyutta olmasına rağmen büyük güç yaratır. Akıllı özellikler ve kullanımı kolay kontrollerle doludur.

 

Surface mounted teknolojisi kullanılan LED ışıklar, özel mercek yapısıyla yüksek verimlilikte çalışır. Bu, çektiğiniz fotoğraf ve videolardaki renk doğruluğunu yaratır. Hayatınızı daha da kolaylaştıran teknik özellikler, takdirinizi kazanacak. Işık gücü ve renk sıcaklığını elle veya bluetooth üzerinden uzaktan kontrol edebilirsiniz. Cihazın arkasındaki okunması kolay dijital ekran, bu kontrollerin yanı sıra pil durumu ve kablosuz işlevini izlemeye olanak tanır.

Çok yönlü ve pratik bu LED ışık seti, AC adaptörünü kullanarak şebekeden veya L Tipi Li-ion pillerle beslenebilir. Ayrıca kullanışlı bir difüzyon jel filtreyle gelir. Bunları LYKOS LED Softbox ile eşleştirerek yumuşatma etkisini artırabilirsiniz. Ürün, Manfrotto Digital Director ile tamamen uyumlu ve Bluetooth'a hazırdır. Işıkları uzaktan kontrol etmek için, isteğe bağlı Manfrotto Bluetooth dongle aksesuarını eklemeniz yeterli.

Manfrotto LED Işık Kolleksiyonu

Manfrotto 6 LED'li Işık

Lumimuse 6 LED, Siyah, Kompakt Tasarım

 

MLUMIEART-BK

Ürünü İncele

Manfrotto 8 LED'li Işık

Lumimuse 8 LED, Siyah, Kompakt Tasarım

 

MLUMIEMU-BK

Ürünü İncele

Manfrotto LED Işık LYKOS Bicolour

 

 

 

MLL1300-BI

Ürünü İncele

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat