MENU

BÜYÜK DÜŞÜNÜN

Daha büyük düşünün, sizi örtbas ettik. LaCie 12big ve 6big Thunderbolt 3, masaüstünüzde 120 TB'a kadar kapasite, 2600 MB / s'e kadar hız ve RAID 5/6 ile ultra yüksek çözünürlüklü kameralar arasında veri akışını sağlar.

Profesyonel

Performans

THUNDERBOLT 3: BÜYÜK DÜŞÜNÜN, HIZLI TRANSFER EDİN

EN HIZLI I/O

6big ve 12big için LaCie, Thunderbolt 3 I / O'nun devrimci performans potansiyelinden yararlandı ve sabit disklerden mutlak en iyi hızları sağladı. 12big modelinde, bir RAID denetleyicisi ve 7200RPM sürücü ile inanılmaz bir sonuç aldık. RAID 5'de 2600MB / s ile  2400 MB / s'ye arasında aktarım hızı.

IŞIK HIZINDA VİDEO İŞ AKIŞI

Bu tür hız, üretim sonrası iş akışınızdaki neredeyse her görevi zaman aşımına uğratabilir. Bir Blackmagic® sinema kamerasında çekilmiş saatlerce süren RAW görüntüleri gözaçıp kapayıncaya kadar Adobe® Premiere® Pro'ya aktarın. Sonra birden fazla ProRes 422 (HQ), ProRes 4444 XQ akışlarını ve sıkıştırılmamış HD 10-bit ve 12-bit videoları düzenleyin. Yüksek çözünürlüklü kliplerle dolu büyük projeler için küçük resim ve önizleme oluşturma çok daha duyarlı hale gelir.

VE EN AKILLI ÇALIŞMA ALANINIZ IÇIN.

Video bant genişliğini iki kat artıran Thunderbolt 3, çift 4K ekranları veya tek bir 5K ekranını LaCie 12big veya 6big'e zincirleme yapmanıza olanak tanır. İki adet 4K ekran ile, bir ekranı zaman çizelgesine, diğeri de 4K görüntüleri önizlemeye ayırarak çalışma alanınızı yayabilirsiniz. Thunderbolt 3 bağlantısıyla uyumlu bir dizüstü bilgisayara güç sağlamak bile mümkündür

THUNDERBOLT VE THUNDERBOLT 2 İLE UYUMLU

6big ve 12big'i önceki nesil Thunderbolt'lu cihazlara bağlamak mümkündür. Sadece bir Thunderbolt 3 (USB-C) ile Thunderbolt 2 adaptörü (ayrı olarak satılır) kullanın.

Kapasite

HER AÇIDAN BÜYÜK, KAPLADIĞI YER HARİÇ

Masaüstünüzde 120 TB'a (12big) veya 60 TB'a (6big) kadar yüksek yoğunlukta ultra yüksek çözünürlüklü videolar saklayabilirsiniz.

TAKVİYE EDİN

Daha fazla kapasiteye ihtiyaç duyduğunuzda her zaman yeni bir depolama aygıtı satın almak yerine, RAID korumalı bir çözüm getirin. Uzun vadede tasarruf edebilecek veri erişimini ve güvenliği geliştirin.

ORGANİZE EDİN

Depolamanızı iş akışınıza göre çoklu hacimlere bölün. Şifreli klipleri ve geçerli projeleri saklamak için bir alan ve filmilerinizi arşivlemek için başka bir alan oluşturun.

GENİŞLEYİN

Thunderbolt 3, bir bilgisayara tek bir kabloyla altı cihaza bağlamanızı sağlar. Böylece altı LaCie 12big'i bir araya getirebilir ve bilgisayarınızı 720TB getirirsiniz.

KURUMSAL SABİT DİSKLER

SAĞLAM VE HAZIR

Hem LaCie 12big hem de 6big, geniş bir kapasite yelpazesiyle çoklu sürücü ortamlarını işlemek için Seagate® IronWolf Pro'ya sahiptir.

 

Yaratıcı profesyoneller göz önünde tutularak tasarlanan IronWolf Pro, 300TB / yıla kadar kullanıcı iş yükünü sağlamak için RAID optimizasyonu ve üstün güç yönetimi özelliklerine sahiptir. Optimum güvenilirlik ve sistem çevikliği ile projeleri yakalayın, düzenleyin ve sunun.

 

IronWolf Pro sürücülerinde size ekstra rahatlık sağlamak için 5 yıllık sınırlı bir garanti verilir.

TASARIM

EN TİTİZ VİDEO PROFESYONELLERİ İÇİN EN BÜYÜK TASARIMIMIZ.

KOMPAKT TASARIM

ALÜMİNYUM KASA

USB 3.1

Masaüstünüzde bir iPad Air®'den daha küçük bir alan (59 vs 62 in2) ile büyük kapasite elde edin.

Isıyı plastikten önemli ölçüde daha iyi yayar.

Evrensel uyumluluk için USB-C dizüstü bilgisayarlarına ve hatta USB 3.0 bilgisayarlara USB-C'den USB-A'ya kabloyla bağlayın.

ÖNDEN ERİŞİLEBİLİR SÜRÜCÜLER

ÜSTÜN SOĞUTMA

KENSİGNTON KİLİDİ UYUMLU

Ürünün önündeki sürücüleri rahatça ve hızlı bir şekilde çıkarın ve değiştirin. Sürücü durum LED'leri ile sürücü sağlık durumunu ve RAID oluşturma durumunu takip edin.

Isı regüle edilen fanlar, ısıyı iç bileşenlerden uzaklaştıracaktır. Yeterli fan bulundurdugundan, bir fan bozulsa bile LaCie 12big ve 6big çalışır durumda kalır.

Hırsızlığı önlemek için ürünü sabit tutturun.

LACIE 6/12big THUNDERBOLT 3

DEPOLAMA ÜRÜNLERİ

LaCie 6big Thunderbolt 3

MASAÜSTÜ DEPOLAMA

LaCie 12big Thunderbolt 3

MASAÜSTÜ DEPOLAMA

24 TB - 60 TB

48 TB - 120 TB

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat