MENU

BÜYÜK FİKİRLER İÇİN YARATILDI

5big THUNDERBOLT 2

Profesyonel

4K İŞLEMLERİNİZ İÇİN PROFESYONEL YARDIMCINIZ

4K ve diğer bant genişliği gerektiren iş akışları için harici depolama ortamının hızlı, güvenli, güvenilir ve sessiz olması gerekir. Yeni LaCie 5big, 4K video düzenleme için Thunderbolt 2 hızı, 40 TB'a kadar kapasitesi ve ödün vermeyen veri güvenliği ile bu isteklerinizi karşılıyor

THUNDERBOLT 2 İLE 4K ÇAĞI HIZI

HIZ

THUNDERBOLT 2 teknolojisi sayesinde arayüzler artık bir performans sorunu olmaktan çıkıyor. LaCie 5big'de THUNDERBOLT 2'nin devrimci performans potansiyelinden yararlanarak sabit disklerden en iyi hızları elde etmeyi başardı.

 

Sürekli hızlanarak 1050 MB/s'ye varan hızda veri aktarımı ve yedekleme

Bu tür bir hızla videographer, doğrudan Apple® Final Cut Pro® veya Adobe® Premiere®'deki RAW dosyalarından çalışabilir, çekimlerden maksimum kaliteyi alabilir ve düzenlemeleri gerçek zamanlı olarak görebilir. Önce çekimleri daha düşük bir çözünürlüğe dönüştürmeye gerek yok. Avid® Pro Tools® kullanıcıları, aynı anda yüzlerce parça ile çalışırken bile inanılmaz pürüzsüz ses karıştırma fark edecektir. Adobe Lightroom® veya Apple Aperture® kullanan profesyonel fotoğrafçılar binlerce RAW arşivlenmiş kütüphaneleri ve sıfır gecikmeli düzenlenmiş görüntülere göz atabilirler.

GÜVENLİK

KURŞUN GEÇİRMEZ GÜVENLİK

40TB sürümü mükemmel erişilebilirlik, güvenilirlik ve sağlam performans sağlayan Seagate Enterprise Class sabit diskleri içerir. 16 körelik rafta 24 saat 7 (geleneksel sabit diskler için 8x5 işlemler yerine) çalışacak şekilde tasarlanan bu sabit disk sürücüleri, olağanüstü kullanılabilirlik için yılda 8.760 saatlik bir çalışmayı destekleyebilir. Enterprise Class sürücülerine sahip LaCie 5big ayrıca, sürücüleri, kasayı ve yedek parçaları kapsayan beş yıllık bir garanti ile birlikte gelir; sağlam ve uzun vadeli bir yatırım sağlar. Kurumsal Sınıf sürücüler, saldırgan iş yüklerini yönetmek için ideal bir çözüm sunan 256MB önbellek, 7200 dev / dak. Ve raf ortamı optimizasyon özelliklerine sahiptir. Kritik verilerinizin azami güvenilirliği için Enterprise Class sürücülerle LaCie 5big'e bağlıdır

RAID

HIZ VE GÜVENLİK İÇİN RAID

LaCie 5big, RAID modları 0, 1, 5, 6, 10 ve JBOD'u sunar. Donanım RAID denetleyicisi, RAID yapılandırmasını korurken sürekli performans, daha iyi esneklik ve ürünü başka bir bilgisayara bağlama olanağı sunar. HFS + ve RAID 5'de önceden yapılandırılmış olan bu özellik, Mac® kullanıcıları için gerçekten tak ve kullanıştır. Ve RAID modunu, LaCie RAID Manager yardımcı programını kullanarak ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirebilirsiniz.

RAID modları 5 ve 6, mükemmel hız ve kapasite sağlarken disk arızasına karşı eksiksiz bir veri koruması sağlar. Bu, hem düzenleme hem de yedekleme için tek bir depolama ürünü kullanmak istediğinizde idealdir. Disk arızasında bile, LaCie 5big'in çalışırken takas edilebilir diskleri sıfır veri kaybı veya kesintisiz çalışma anlamına gelmektedir.

5big THUNDERBOLT2

ÖZELLİKLER

THUNDERBOLT 2

Thunderbolt teknolojisi, bant genişliği yoğun uygulamalar için hızı ve çok yönlülüğü ile harici depolama birimini yeniden tanımladı. Thunderbolt 2, hız potansiyelini 20 Gb / s'ye çıkararak ve aynı anda RAW 4K video düzenleme ve görüntüleme imkanı sağlayarak bu gelişmelere dayanıyor. Ayrıca DisplayPort 1.2 desteği sayesinde 4K monitör gibi daha yüksek çözünürlüklü ekranların papatğı zincirleme yapmak artık mümkün.

UZUN SÜRELİ GELİŞMİŞ SOĞUTMA

LaCie 5big, aşırı ısınmayı önleyerek uzun vadeli güvenilirliği sağlayan son teknoloji bir soğutma sistemine sahiptir. Üç temel bileşenden oluşur: yenilikçi bir ısı dağılımlı alüminyum kasa, bir Noctua® soğutma fanı ve jumbo ısı egzozları. Kasa için, katı-alüminyum ısı emici tasarım plastik kutulara göre daha verimli bir şekilde ısı aktarıyor ve dağıtıyor.

LaCie 5big muhafazasını tasarlarken, LaCie profesyoneller için kullanışlılığa odaklandı. Ön düğme, ürünü kapatmak veya Güç Tasarruf Moduna geçirmek için uygun bir yol sağlar. Kısa bir basış, Thunderbolt papatya zincirine zarar vermeden güç tüketimini azaltarak diskleri döndürür. Uzun basıldığında ürün tamamen kapanır.

LaCie 5big, kaza sonucu Thunderbolt kablosunu veya güç kaynağı kesintilerini önlemek için bir kablo kilidine sahiptir. Ayrıca, LaCie Private-Public yazılımı, AES 256-bit şifreleme ile şifre korumalı hacimleri yetkisiz erişimi önlemenizi sağlar. LaCie 5big, Kensington® kilit uyumluluğu ile birleştiğinde, verilerinizi yetkisiz erişime karşı tamamen korur.

 

LaCie ayrıca, sistem izleme, yedekleme ve yetkisiz erişim önleme için yazılım çözümleri ile birlikte geliyor. Olası sorunlar yaşanmadan önce e-posta uyarılarını ayarlamak ve depolama birimini izlemek için LaCie RAID Yöneticisi yardımcı programını kullanın. Ve profesyonel yedekleme planları için, LaCie 5big Intego® Backup Manager Pro içerir ve Time Machine® ile uyumludur.

 

LACIE 5big THUNDERBOLT 2

DEPOLAMA ÜRÜNLERİ

5big THUNDERBOLT2

MASAÜSTÜ DEPOLAMA

10 TB - 40 TB

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat