MENU

Profesyonel

DEPOLAMADAN FAZLASI

LACIE 2BIG DOCK TÜM BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAR. YÜKSEK KAPASİTE, YÜKSEK HIZDA TRANSFER, KURUMSAL SEVİYEDE SÜRÜCÜLER... FAKAT DAHA FAZLASI DA VAR. MODERN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLARININ BİZDEN ALDIĞI KART GİRİŞLERİ İLE GÜÇLÜ BİR YARDIMCI.

 

SONUÇ: DAHA VERİMLİ VE DAHA ETKİN BİR ÇALIŞMA ALANI

DEPOLAMADAN FAZLASI

LACIE 2BIG DOCK TÜM BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAR. YÜKSEK KAPASİTE, YÜKSEK HIZDA TRANSFER, KURUMSAL SEVİYEDE SÜRÜCÜLER... FAKAT DAHA FAZLASI DA VAR. MODERN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLARININ BİZDEN ALDIĞI KART GİRİŞLERİ İLE GÜÇLÜ BİR YARDIMCI.

USB 3.0 GİRİŞ

ÖN TARAFTA BULUNAN GİRİŞ SAYESİNDE, CEP TELEFONUNUZU ŞARJ EDEBİLİR, DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNENİZDEKİ RESİMLERİ AKTARABİLİRSİNİZ.

SD VE CF KART GİRİŞLERİ

ÖN TARAFTA BULUNAN KART GİRİŞLERİ SAYESİNDE DRONE, DSLR, GoPRO GİBİ EKİPMANLARINIZDAKİ GÖRNTÜLERİ DİREK DEPOLAYABİLİRSİNİZ.

ÇİFT THUNDERBOLT GİRİŞİ

ARKA TARAFINDA BULUNAN 2 AD THUNDERBOLT 3.0 GİRİŞ SAYESİNDE DİZÜSTÜ BİLGİSAYARINIZI ŞARJ EDEBİLİRKEN 5 TANEYE KADAR EKSTRA LACİ 2 BİG BAĞLAYABİLİRSİNİZ

EKRAN GİRİŞİ

ARKA TARAFINDA BULUNAN EKRAN GİRİŞİ SAYESİNDE YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ 720-1080p VE 4K EKRANI BAĞLAYABİLİRSİNİZ.

USB 3.1 GİRİŞİ

ARKA TARAFTA BULUNAN USB 3.1 GİRİŞİ SAYESİNDE USB-C VE BİR ADAPTÖR SAYESİNDE USB 3.0 BAĞLANTILARINI YAPABİLİRSİNİZ.

HIZ

GÜÇLÜ PERFORMANS

20TB'LIK ÇOK BÜYÜK BİR RAW DOSYANIZI, THUNDERBOLT 3 SAYESİNDE 450 MB/S E VARAN HIZLA TRANSFER EDEBİLİRSİNİZ. SİZE BÖYLECE ÇALIŞMANIZ İÇİN DAHA FAZLA ZAMAN KAZANDIRIR.

1

SAAT'E

30 GB'LIK

DATAYI

TRANSFER

650

SAAT

4K 30fps'LİK

VİDEO DOSYASINDAN

DEPOLAMA KAPASİTESİ

200

BİN

RAW

DOSYALARINIZDAN

AD DEPOLAMA KAPASİTESİ

HIZ

GÜÇLÜ PERFORMANS

LACIE 2BIG SÜRÜCÜLERİ  SEAGATE® IRONWOLF™ PRO İLE GÜÇLENDİRİLMİŞ VE ÜSTÜN GÜÇ YÖNETİMİ VE ÖZELLİKLERİ İÇİN RAİD OPTİMİZASYONUNA SAHİPTİR.

 

LACIE RAID YÖNETICISI SAYESİNDE, KOLAYCA ARIZA VE UYARI OLAYLAR DURUMUNDA SESLİ ALARM VE E-POSTA UYARILARI İLE SİSTEMİNİZİN SAĞLIĞINI İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

AYRICA SİZİN İÇİN 5 SENELİK SINIRLI GARANTİ VERİLMİŞTİR

GÜVENLİK

KURŞUN GEÇİRMEZ GÜVENLİK

12-16-20TB SÜRÜMÜ MÜKEMMEL ERİŞİLEBİLİRLİK, GÜVENİLİRLİK VE SAĞLAM PERFORMANS SAĞLAYAN SEAGATE ENTERPRISE CLASS SABİT DISKLERI İÇERİR. 7 GÜN 24 SAAT  (GELENEKSEL SABİT DISKLER İÇİN 8X5 İŞLEMLER YERİNE) ÇALIŞACAK ŞEKİLDE TASARLANAN BU SABİT DISK SÜRÜCÜLERİ, OLAĞANÜSTÜ KULLANILABİLİRLİK İÇİN YILDA 8.760 SAATLIK BIR ÇALIŞMAYI DESTEKLEYEBİLİR. ENTERPRISE CLASS SÜRÜCÜLERİNE SAHIP LACIE 2BIG DOCK AYRICA, SÜRÜCÜLERİ, KASAYI VE YEDEK PARÇALARI KAPSAYAN BEŞ YILLIK BİR GARANTİ İLE BİRLİKTE GELİR; SAĞLAM VE UZUN VADELİ BİR YATIRIM SAĞLAR. KURUMSAL SINIF SÜRÜCÜLER, SALDIRGAN İŞ YÜKLERİNİ YÖNETMEK İÇİN İDEAL BİR ÇÖZÜM SUNAN 256MB ÖNBELLEK, 7200 DEV / DAK. VE RAF ORTAMI OPTİMİZASYON ÖZELLİKLERİNE SAHİPTİR. KRİTİK VERİLERİNİZİN AZAMİ GÜVENİLİRLİĞİ İÇİN ENTERPRISE CLASS SÜRÜCÜLERLE LACIE 2BIG'E BAĞLIDIR

2big THUNDERBOLT 2

ÖNCEKİ NESİL THUNDERBOLT ORTAMLARI İÇİN LACIE 2BIG THUNDERBOLT 2 16TB'A KADAR ÇOK YÖNLÜ DEPOLAMA SUNMAKTADIR. 440 MB/S'LİK TRANSFER HIZI, 4K İŞLEMLERİ İÇİN ÇİFT THUNDERBOLT 2 GİRİŞİ VE USB 3.0 SAYESİNDE HEM PC HEM DE MAC SİSTEMLERİNE UYUMLUDUR.

LACIE 2BIG

DEPOLAMA ÜRÜNLERİ

LaCie 2big Thunderbolt™ 2

MASAÜSTÜ DEPOLAMA

2big Dock Thunderbolt™ 3

MASAÜSTÜ DEPOLAMA

6 TB - 16 TB

12 TB - 20 TB

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat