MENU

GT4543LS

GITZO, Systematic, 4 Seri

4 Kademeli Fotoğraf Tripodu

 

Gitzo Systematic tripodlar; merkez sütunlar, denge sağlayıcı kaideler ve diğer bileşenlerle eşleşmek için değiştirilebilen düz orta disk yapısıyla modülerdir. Bacak açıları ayarlanabildiği ve standart olarak orta boru içermediğinden, Systematic tripodların hepsi zemin seviyesine yakın çekim kapasitesine sahiptir. 6X karbon fiber malzemeden üretilen bacakların uzunluğu Gitzo'nun etkili G-lock sistemiyle kontrol edilir.

 

GT4542LS, 25 kg'a kadar yük ve 600 mm'ye kadar objektiflerde kullanılmak üzere, mukavemet ve burulmaya karşı direnç göstermek için tasarlanan bir Gitzo Seri 4 tripodu.

• G-lock                                                                                                                                               G-Lock, yeni Gitzo bacak kilitleme sistemi. Mekanizma % 20 oranında sağlamlık artışı, daha hızlı çalışma ile daha güçlü ve güvenli kilitleme yaratmak için tamamen yeniden tasarlandı. G-Lock'un özel tasarımı "yerçekim kilidi" etkisi sağlar; bacağa dikey uygulanan yük ne kadar büyükse, kilidi de o kadar güçlü olur.

 

• Çengel                                                                                                                                             Bu dahili aksesuar, tripod orta borusu altından bir dengeleyici ağırlık (örn. bir fotoğraf makine çantası veya kum/su torbası) asmanıza izin verir. Uzun/ağır objektifler, düz olmayan zemin veya rüzgarlı havalarda kullanışlıdır.

 

• Çıkarılabilir pabuçlar                                                                                                                            Bu özellik, aşınmış lastik pabuçları kolayca yenileme veya çivili pabuç, kar/kum pabuçları gibi diğer modellerle değiştirmenizi sağlar.

 

• ALR                                                                                                                                             Gitzo, tripodun 15 saniyeden kısa sürede açılabilmesini sağlayan yeni Anti Leg Rotation sistemini devreye aldı. Aynı anda tüm çevirmeli kilitleri gevşetin, bacakları çekin ve kilitleri sıkın. Çekime hazırsınız!

 

• Top casting locking lever                                                                                                     Merkezi üst döküm bölümde kullanılan aksesuarları kolayca takıp, çıkartmaya yarayan kilit.

Ağırlık

Üst Bağlantı

Su Terazisi

Dahili Taşıma Çantası

Orta Boru

Kapalı Uzunluk

Renk

Easy Link

Bacak Türü

Bacak Açıları

Bacak Kilit Türü

Bacak Kademesi

Bacak Profil Çapları

Malzeme

En Fazla Yükseklik

En Fazla Çalışma Sıcaklığı

En Az Yükseklik

En Düşük Çalışma Sıcaklığı

Taşıma Kapasitesi

Üst Disk Çapı

2.38 Kg

3/8" vida

1 Adet

Hayır

Orta Boru İçermez

61 cm

Siyah (Noir Decor)

Evet

Tek Sıralı

23°, 53°, 86°

Twist Lock / Çevirmeli Kilit

4

25.3, 29, 32.9, 37 mm

CarbonExact

158 cm

70 °C

10 cm

-30 °C

25 Kg

70 mm

Teknik Özellikler

Açıklamalar

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat