MENU

İNCELEME

LACİE DEPOLAMA ÜRÜNLERİ

HAZİRAN 19, 2017  I  Yazan ZOOM

Ürün müdürümüz Volkan KARAGÖZGİL ve Video Sanatçısı Baturhan BiLGİN ile yaptığımız inceleme videolarımızın yenisi yayınlandı. Bu haftaki konumuz, LaCie Depolama Ürünleri.

"Biz fotoğraf da çekiyor olsak, video da çekiyor olsak, yaptığımız şey bir data, bir veri ve bunu da saklayabileceğimiz bir çantaya ihtiyacımız var. Bu çantanın ne kadar güvenilir ve sağlam olması bizi de aynı derecede güvenilir birer kişilere çevirir."

Baturhan BİLGİN

LaCie depolama ürünleri hakkında detaylı bilgi için web sitemizdeki LaCie sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın ...

Sayfaya Git

"Son dönemlerde ciddi bir sektör haline gelen düğün fotoğrafçılığında bir kişinin söyle bir sıkıntısı oldu... Düğün boyunca çektiği resimlerin yedeğini aldığı depolama birimi fiziki bir darbe sonucu zarar görerek tüm fotoğrafları siliniyor. Tabii konu mahkemelik oluyor ve dava emsal olarak tüm düğünün masrafları fotoğrafçıdan tahsil ediliyor.

 

Bu ve buna benzer konular ile karşılaşmamak için öncelikle bir kademe daha iyi bir depolama sistemi edinmek ve mutlaka 1 den fazla yedekli çalışmak "

Volkan KARAGÖZGİL

Aslen Fransız markası olan LaCie, Seageate tarafından satın alınıp, daha dayanıklı ve daha iyi ürünler yaparak üst seviye kişilere hitap edecek hale getirildi.

Diğer tüm inceleme videolarımızdan haberdar olmak için Zoom TV  YouTube kanalımıza üye olmayı unutmayın.

Kanalımıza üye olmak için, burayı tıklayın.

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat