Yeniliklerden anında haberdar olmak ve e-bültenlerimize erişebilmek için e-posta listemize kayıt olun.

ZOOM İTHALAT

1975 Yılında Beyoğlu Tünel’de Foto Flaş LTD. ŞTİ’nin devamı olarak kurulan firmamız, 1991 Yılında Sirkeci’ye taşınmış ve ticari faaliyetlerine Zoom İthalat adı ile burada devam etmiştir. 2008 Yılında yeni bir ticari yapılanmaya giderek mağaza ve merkez ofis ayrılmış Sirkeci’de ZDF mağazası ve 4.Levent’de Zoom İthalat merkez ofisi ile sektörde gelişmeye devam etmiştir.

Zoom İthalat, başta profesyonel fotoğrafçılar olmak üzere; fotoğrafçıların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Lowepro, Manfrotto, Tamron, Phase One, Metz, Tiffen, Sekonic, Lenspen, Cambo, Leaf,  Lastolite, Pocket Wizard, B+W Fılter, B&W Outdoor, Kodak gibi dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörü olarak fotoğrafçılık sektöründe yer aldığımız gibi Olympus Türkiye bayi kanalı distribütörü olmaktayız. Çözüm ortaklarımız; Profoto, Epson,ve Eizo ile yenilikçi çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar devam ettiğimiz ticari faaliyetlerimizde dürüstlüğü, sevgiyi , saygı ve hoşgörüyü her zaman ön planda tutmuş olmanın verdiği gururla her geçen gün daha fazla yenilenerek ve gelişerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çünkü Biz; 1975 Yılından bu yana farklı olmanın farkını bilenlerleyiz