MENU

808RC4

Manfrotto Üç Kollu Tripod Başlığı, RC4 Plate Yapısı

• Bağımsız eksen kontrolüyle her açıya hükmetme

• Ergonomik tutamaçlarla rahat kullanım

• Merkezi olmayan ve ağır yükleri yönetme gücü

• Geniş bir alan yaratan güvenli plate

• Basit ve emniyetli quick release/hızlı tak-çıkar mekanizması

Kullanıcı dostu, güçlü ve güvenilir. Manrfrotto 808RC4 üç kollu tripod başlığı, çekimin götürdüğü her yerde size tam kontrol sağlar. Başlığın her öğesi buna adanmıştır. Alüminyum gövdesi zor koşullara dayanıklı. Ağırlığı, başardıklarına kıyasla göz ardı edilebilecek seviyede. Etkileyici 8 kg taşıma kapasitesiyle zorlu, merkezi olmayan yükleri dahi rahatça yönetebilir.

 

808RC4'ün yenilikçi tasarımı, iki dengeleme yayını da içerir. Bunlar ağırlığı, zor yükleri dengelemeye yardım eder. Aynı zamanda, gün içinde yaptığınız çalışmaların türünü gözetmeden, size toplam kontrolü sunar. Yaylar dikey ve yatay hareketlerde işlev görür. Standart kit ya da ağır objektifli bir ekipman kullanmak, başlığın performansını değiştirmez. Çekimde tripodunuzun kontrolü daima elinizde olacak. İstediğinizde yay sitemini basitçe devre dışı bırakıp, geleneksel kullanım yöntemine dönebilirsiniz.

Benzersiz ve akılcı tasarım özelliklerine sahip tripod başlığı, kararlı bir çalışma sergiler. Dahili su terazileri, sadece bir bakışla doğru açı ve kadraj konumunu belirlemenize yardımcı olur. Çok amaçlı ve yoğun iş temposuna hazır başlık, profesyonel tripodlarla mükemmel eşleşir. Emniyetli Manfrotto RC4 quick-release yapı ve fotoğraf makinesi altında genişçe bir alan yaratan 410PL plate, güveni artıran diğer etken. Ekipmanınız başlığın üzerine sıkıca oturur. Çekim bittiğinde ise ergonomik ve emniyetli bir mandalı kullanarak saniyeler içinde makineniyi çıkarıp, çantanıza yerleştirebilirsiniz.

Manfrotto 3 Kollu Başlık Kolleksiyonu

Manfrotto 3 Kollu, Süper Pro Tripod Başlığı

 

 

229

Ürünü İncele

Manfrotto 3 Kollu Tripod Başlığı

RC4 Quick Release Bağlantı Yapısı ile

 

 

808RC4

Ürünü İncele

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat