MENU

400

Manfrotto Geared Head / Büyük, Dişli Sistemli Tripod Başlığı

• Dişli sistem sayesinde en ağır yükleri milimetrik hareket ettirme

• Çok güçlü, dayanıklı alüminyum yapı tam profesyonel gereksinimleri karşılar

• Üç farklı yükseklikteki platform ile tam uyumluluk

• Profesyonel tripodlar ve T sehpalar ile mükemmel eşleşme

Manfrotto 400 Stüdyo Geared Head / dişli sistemli profesyonel tripod başlığı, istisnasız bütün ağır işlerin altından kalkar. Üç yönde hassas dişli hareketi sunan ürün, güvenilir ve kusursuz düzlükte çekimler sunan, profesyonel bir donanım.

 

Hafif, sağlam alüminyumdan yapılmış Manfrotto 400, rahat pan ve eğim hareketleri için dönen tutma kollarına sahip. Kullanılmadığında ise kulpları kolayca katlanır. Aynı zamanda, fotoğraf makinesini yatay düzlemde minik adımlarla ayarlayan bir elcek bulunur. Stüdyo dışı çekimlere de götürebileceğiniz başlık, 10 kg taşıma kapasitesiyle tam aradığınız gibi. Mekanik yapı her zaman kusursuz çalışır ve çekim setinde soru işaretlerine yer bırakmaz.

Bu sezgisel tasarım hassas 360° dönüş, +90 ilâ -30° ön eğilimleri ve +90 ilâ -30° yanal eğimleri kolaylaştırır. Bu akıllı donanım özellikle, ince ayar gerektiren çok sayıda ürünün fotoğraflanmasında çalışmayı kolaylaştırır. Çekimde zaman ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Diğer kolaylık, quick release / hızlı tak-çıkar sistemi. Üç değişik yükseklikteki yuvarlak platform, emniyetli bir mandal sistemiyle kolayca çıkarılır. Yerleşmesi daha basit, klik sesini duymanız yeterli.

 

Dişli sistemli bu başlığı stüdyonuzdaki T sehpa ya da büyük üçayağa takın ve profesyonel ekipmanınızı güvenle kontrol edip, koruyun. İtalya'da en yüksek kalite standartlarıyla üretilen tripod başlığı, zamanın acımasız testlerine başarıyla karşı koyuyor.

Manfrotto Dişli Sistem Başlık Kolleksiyonu

Manfrotto Dişli Sistemli Milimetrik Başlık

 

 

400

Ürünü İncele

Manfrotto Dişli Sistemli  Milimetrik Başlık Güclü ve Haffif Alüminyum Yapı

 

 

405

Ürünü İncele

Manfrotto Dişli Sistemli Milimetrik Başlık Kullanımı Kolay Ergonomik Ayar Düğmeleri ile

 

410

Ürünü İncele

Manfrotto Magnezyum Tripod Başlığı

3 Eksenli

 

 

460MG

Ürünü İncele

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat