Almanya’da Çalınan Tamron Lensler Hakkında Uyarı! Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Almanya’da çalınan Tamron lensler için…

Almanya’da Çalınan Tamron Lensler Hakkında Uyarı!

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Almanya’da çalınan Tamron lensler için Avrupa Tamron bir duyuru yayınladı; ürünleri satın alanların garantilerinin geçerli olmayacağını ve satıcılar hakkında ise yasal işlem başlatacağını belirtti.

Alman polisinin konu hakkında gerekli işlemleri yürüttüğünü bildiren yetkililer,  söz konusu olan çalıntı lenslerin bir çoğunun Türkiye pazarında satışta olduğunu belirterek kullanıcıların bu konuda dikkatli olmasını istedi. Eğer yeni bir lens satın alacaksanız mutlaka seri numarasının okunabilir durumda olduğuna ve yanında faturasının olmasına dikkat ediniz.

Piyasa fiyatının çok altında olan lenslerin çalıntı olması olasılığının yüksek olduğunu belirten yetkililer bu tip satıcılardan uzak durulmasını ve bu kişilerden alışveriş yapılmaması tavsiyesinde bulundu.

Almış olduğunuz yada almayı planladığınız lens modelleri ve seri numaralarını mutlaka paylaştığımız linkten kontrol ederek almanızda fayda var.

Aşağıda listede yer alan modellerin çalıntı olduğunu ve bu modelleri alırken mutlaka ama mutlaka güvendiğiniz ve faturası olan yerlerden almanızı önemle vurguluyoruz. Zoom İthalat olarak takipçilerimizin bilgisine sunarız. Çalıntı lens modellerine Buradan ulaşabilirsiniz.

Live Support Software